Iedere maand houden wij voor de kinderen van L3, L4, L5 en L6 een leerlingenraad en komen van elke klas 2 afgevaardigden om de ideeën en voorstellen vanuit hun klas op de agenda te zetten.
Opnieuw kwam aan bod dat de kinderen van de lagere school graag nog eens frietjes willen eten ’s middags op school. Door het gebrek aan friteuses in zowel de tijdelijke keuken in Etterbeek als Schaarbeek, is dit immers niet mogelijk.
Maar geen nood… We herhalen onze actie van vorig schooljaar!
Op donderdag 26 maart voorzien we ’s middags voor alle kinderen van de lagere school een bakje frietjes. Deze zullen gebakken worden in basisschool Carolus Magnus, aan de overkant van de straat. De frietjes eten we dan met zijn allen samen op in het park. Dat wordt gezellig! Een lunchpakket moet die dag dus niet meegebracht worden naar school.